
CXB1304-0000-000N0UB430G
Bijele LED-ove bijele 3000 K 90-CRI, XLAMP CXB1304-36V
Opis
LED niz XLAMP® CXB1304 najsporatni je član druge generacije obitelji CXA koja donosi do 30% veću učinkovitost i do 20% veće lumene od prve generacije u istim malim LES -om. CXA LED nizovi s višim performansama kompatibilni su s prvom generacijom, pružajući kap - u nadogradnji performansi na postojeće CXA LED dizajne kako bi skratili ciklus dizajna svjetiljke i poboljšao vrijeme na tržište. Dostupno u 2 -koraku, 3 koraku i 5 koraka Easywhite® kanti i 2 -koraka i 3 -koraka premium kanti za boje, LED CXB1304 pruža visoku izlaznu izlazu i visoku učinkovitost u jednom, jednostavnom paketu za upotrebu koji eliminira potrebu za refluiranim rasvjetljama, omogućava i lagane faktore. Vodič za dizajn CX Family LED pruža osnovne informacije o zahtjevima za uspješno korištenje CXB1304 LED -a u dizajnu svjetiljke.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | LED -ove bijele kabine |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | Cob - čip - na - |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Valna duljina/temperatura boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 410 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Kut gledanja: | 115 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 100 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 36 V |
| Ocjena snage: | 3.6 W |
| Duljina: | 13,35 mm |
| Širina: | 13,35 mm |
| Visina: | 1,7 mm |
| Boja leće: | Zakrasan |
| Dimenzije leće: | 6 mm |
| Oblik leće: | Okrugli |
| Prozirnost leće: | Jasan |
| Niz: | CXB1304 |
| Pakiranje: | Pladanj |
| Marka: | Cree LED |
| LED veličina: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,55 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0,106584 oz |
Popularni tagovi: CXB1304-0000-000N0UB430G, Kina CXB1304-0000-000N0UB430G Proizvođači, dobavljači, tvornica, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03, XteAWT-00-0000-000000DF5
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







