
MP-1616-2103-30-90
Bijele LED-ove White 3000 K 90-CRI, MP-1616 serija
Opis
Značajke:
• Široki kut gledanja: 135 stupnjeva
• vruća boja lumena ciljana
• 1.63W Maksimalna radna ulazna snaga
• Kompaktni: 1,6 mm x 1,6 mm
• Visoka učinkovitost: do 143 lumena po vati
• Širok izbor boja: 1800K-6500K
• 6V ulaz
• Kompatibilno s opremom za automatsko postavljanje
• Kompatibilan s infracrvenim postupkom lemljenja
• ROHS i doseg
Prijava
• Zamjenske svjetiljke
• Osvjetljenje na ploči
• Dolje svjetla
• Osvjetljenje uvale
• Arhitektonska rasvjeta
• Svjetla kanala
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Uređaji luminusa |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | 1616 (4040 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Valna duljina/temperatura boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 94 LM |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Kut gledanja: | 135 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 150 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 6.2 V |
| Ocjena snage: | 930 MW |
| Duljina: | 1,6 mm |
| Širina: | 1,6 mm |
| Visina: | 0,9 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Boja leće: | Zakrasan |
| Dimenzije leće: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Oblik leće: | Kvadrat |
| Prozirnost leće: | Difuzan |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Marka: | Uređaji luminusa |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| Tip: | Mid - Power LED diode |
Popularni tagovi: MP-1616-2103-30-90, China MP-1616-2103-30-90 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







