
SFH 4715A
Infracrveni emiterteri oslon blk ir emit hi pwr
Opis
SFH 4715A Oslon Black Series (850 nm) - 80 stupanj
Prijava
- Kontrola pristupa i sigurnost
- Autentifikacija
- Praćenje tijela
- tvornička automatizacija
- Automatizacija kuće i zgrade
- Medicinska rasvjeta
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | AMS OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | Infracrveni emiteri |
| Rohs: | Detalji |
| Stil montiranja: | SMD\/SMT |
| Zračni intenzitet: | 500 MW\/SR |
| Ako - naprijed struja: | 1 A |
| VF - Naprijed napon: | 1.65 V |
| Ocjena snage: | 2.1 W |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Paket \/ slučaj: | SMD -3 |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Pakiranje: | Mosereel |
| Marka: | AMS OSRAM |
| Visina: | 2,29 mm |
| Boja osvjetljenja: | Infracrveni |
| Duljina: | 3,85 mm |
| Dimenzije leće: | 2,76 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | IR EMITTERS (IR LED -ovi) |
| Niz: | SFH 4715A |
| Količina tvorničkog paketa: | 600 |
| Podkategorija: | Infracrvena komunikacija podataka |
| TRADENAME: | Oslon |
| Tip: | LED -ove male snage |
| Kut gledanja: | 80 stupnjeva |
| VR - Obrnuti napon: | 5 V |
| Širina: | 3,85 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A3209 SFH 4715A Q65111A6159 |
| Težina jedinice: | 0. 001093 oz |
Popularni tagovi: SFH 4715A, Kina SFH 4715A Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., SFH 4043, SFH 4250 Z, SFH 4726AS
Par:SFH 4716AS
Sljedeći:SFH 4713A
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







