
F13325 - angelina-s
LED osvjetljenja reflektora reflektor oko 82 mm d 31 mm h
Opis
Angelina - S ~ 20 stupnjeva
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Led |
| Kategorija proizvoda: | LED reflektori rasvjete |
| Rohs: | Detalji |
| Doseg - svHc: | Detalji |
| Tip: | Spot svjetlosni reflektor |
| Oblik: | Krug |
| Kut gledanja: | 14 stupnjeva do 28 stupnjeva |
| Za upotrebu s: | Bridgelux, Citizen, Cree, LG, Luminus, Nichia, Osram, Philips, Philips Lumileds, Samsung, Sharp, Tridonic, Vossloh - Schwabe LED -ovi |
| Pakiranje: | Rasuti |
| Marka: | Led |
| Boja: | Metal |
| Promjer: | 82 mm |
| Visina: | 31 mm |
| Vrsta proizvoda: | LED reflektori |
| Količina tvorničkog paketa: | 60 |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Težina jedinice: | 0,345685 oz |
Popularni tagovi: F13325 - Angelina - s, Kina F13325-ANGELINA-S Proizvođači, dobavljači, tvornica, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Leća leda
Sljedeći:C14123_clamp - cxa15-18
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







