
Cma {{0}} n 0 b0a40e
Bijele LED -ove bijele 4000 K 70- CRI, xlamp CMA 1516-36 V
Opis
Obitelj LED niza visoke struje XLAMP® optimizirana je za najbolju izlaznu izlaz, učinkovitost i pouzdanost lumena u strujama visokog pogona. XLAMP CMA LED diode dijele isti dizajn paketa i veličine LES-a kao Cree LED-ove vodeće LED diode CXA2 u industriji, omogućujući proizvođačima rasvjete da se bave nizom zahtjeva za performanse za aplikacije kao što su track, pad svjetla i vanjska rasvjeta koristeći jednu jednostavnu platformu za upotrebu. XLAMP visoke vatrene LED nizove dostupni su u koraku 2-, 3- koraku i {5- Korak EasyWhite® Bins.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | LED -ove bijele kabine |
| Stil montiranja: | SMD\/SMT |
| Paket \/ slučaj: | Kob-čip-chip-on-tabor |
| Boja osvjetljenja: | Neutralna bijela |
| Valna duljina\/temperatura boje: | 4000 K |
| Svjetlosni tok\/zračni tok: | 2439 LM |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Kut gledanja: | 115 stupnjeva |
| Ako - naprijed struja: | 450 Ma |
| VF - Naprijed napon: | 35 V |
| Duljina: | 15,85 mm |
| Širina: | 15,85 mm |
| Visina: | 1,15 mm |
| Boja leće: | Zakrasan |
| Prozirnost leće: | Jasan |
| Pakiranje: | Pladanj |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: cma {{{0}} n 0 b 0 a4 0 e, Kina CMA 1516-0000-000 n0b0a40e Proizvođači, tvornicu, tvornicu, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, Za Cree LED, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xpebgr-l1-0000-00F02, Xteary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







