
XBDAWT-00-0000-00000HCE3
Bijele LED-ove bijele 5000 K 80 - CRI, XLAMP XB-D serija
Opis
XLAmp® XB - D LED donosi sljedeće - performanse, cijenu i veličinu u svim aplikacijama LED rasvjete. Otisak XB - d omogućuje manje dizajne s gusto pakiranim nizovima za bolje miješanje svjetla i koncentraciju. XB - D dijeli zajednički trag i jednolični dizajn paketa u svim bijelim i bojama, pojednostavljujuće ploče i optičkih dizajna za mnoge LED sustave. XB - D optimiziran je na dramatično niže troškove sustava u bilo kojoj aplikaciji za osvjetljenje, od unutarnje i vanjske rasvjete do arhitektonske i transportne rasvjete.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Valna duljina/temperatura boje: | 5000 K |
| Svjetlosni tok/radijantni tok: | 100 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Kut gledanja: | 115 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 350 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 2.9 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Duljina: | 2,45 mm |
| Širina: | 2,45 mm |
| Visina: | 1,84 mm |
| Dimenzije leće: | 2,17 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Prozirnost leće: | Voda prozirna |
| Niz: | Xb - d bijeli |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Pakiranje: | Mosereel |
| Marka: | Cree LED |
| LED veličina: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tip: | LED velike snage |
| Vr - obrnuti napon: | 5 V |
Popularni tagovi: XBDAWT-00-0000-00000HCE3, China XBDAWT-00-0000-00000HCE3 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, Za Cree LED, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, Xteary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







