
Xhp50d-h 0-0000-0 d 00 j40e1
Bijele LED -ove bijele 6500 K 68- CRI, XLAMP XHP50D
Opis
XLAMP® XHP50.3 LED diode treće su generacije ekstremnih LED -ova velike snage koje pružaju najbolju gustoću lumena, pouzdanost i optičku kontrolu dostupnu u njihovoj veličini. Koristeći prednosti XHP obitelji, proizvođači rasvjete mogu značajno smanjiti troškove sustava koristeći manje optike, PCB -a i hladnjaka nego što je to moguće sa standardnim LED -ovima.
Obiteljske LED treće generacije XHP pružaju poboljšane optičke performanse u odnosu na prethodne generacije, zajedno s novom verzijom visokog intenziteta XHP50. XHP50.3 Visoki intenzitet omogućuje dvostruki intenzitet za postojeće XHP50 dizajne.
XLAMP XHP50.3 LED diode optimizirane su za vanjske i vrhunske aplikacije za unutarnje rasvjete koje zahtijevaju velike količine svjetlosti iz malih svjetiljki, poput stadiona, vanjskog prostora i arhitektonskog reflektora.
Značajke
• Dostupno u bijeloj i u 3- V verziji ili {6- v & {12- V verzija (6- v\/12 -v se konfigurira PCB izgledom)
• Dostupno u 5- STEP EasyWhite® kante na 3000 K do 5000 K CCT, 3- STEP Easywhite Bins na 2700 K do 5000 K i 2- STEP Easywhite Bins pri 2700 K do 4000 K CCT
• Dostupno u ANSI bijelim kantama pri 3000 K do 7000 K CCT
• Dostupno u Standardu, 70-, 80-, 90- i 95- Minimalne CRI opcije
• Opcija boja za emitiranje na 5700 K pruža maksimalne performanse za TV događaje koji zahtijevaju izuzetno visoki TLCI
• Binned na 85 stupnjeva • Maksimalna struja pogona: 6000 Ma (3 V), 3000 Ma (6 V), 1500 Ma (12 V)
• Nizak toplinski otpor: 0. 4 stupnja \/w • Široki kut gledanja: 120 stupnjeva
• Neograničeni život po podu manji ili jednak 30 ° C\/85% RH
• Ponovno plašivo - Jedec J -STD -020C • ROHS i doseg U skladu
• UL® prepoznata komponenta (E349212)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD\/SMT |
| Paket \/ slučaj: | 2020. (5050 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Valna duljina\/temperatura boje: | 6500 K |
| Svjetlosni tok\/zračni tok: | 1239 LM |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 68 |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Ako - naprijed struja: | 3 A, 1.5 A |
| VF - Naprijed napon: | 6 V, 12 V |
| Duljina: | više od 5 mm |
| Širina: | više od 5 mm |
| Visina: | 1 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 150 C |
| Oblik leće: | Kvadrat |
| Niz: | Xhp50d-hi |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: xhp50d-h 0-0000-0 d 00 j40e1, Kina xhp50d-h 0-0000-0 d 00 j40e1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xpebgr-l1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







