
Xmldcl -00-0000-00 c3aaae7
Višebojne LED-ove RGB, White 3000k LED
Opis
Xlamp® XM-L® GEN 2 LED diode su višebojne RGBW LED-ove koje isporučuju kombinaciju visokog lumena izlaza i izvrsnog miješanja boja u malom 5. 0 x 5. 0 mm paketa. XLAmp XM-L Color Gen 2 LED diode imaju najmanju moguću udaljenost između LED matrice, stvarajući mali optički izvor za izvrsno optičko upravljanje i učinkovito miješanje boja. U usporedbi s LED -om prve generacije, Gen 2 ima 75% veću maksimalnu pogonsku struju i značajna poboljšanja u izlazu i učinkovitosti svjetlosti, što omogućava gotovo dvostruko maksimalno izlaz svjetla. Gen 2 također uključuje novu verziju visokog intenziteta koja dodatno smanjuje veličinu optičkog izvora za još veće razine optičke kontrole.
XLAMP XM-l Color Gen 2 LED diode optimizirane su za sve aplikacije za rasvjetu RGBW visokih performansi, uključujući promjenu boje, pozornu, arhitektonsku i zabavu.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | LILI-boji |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | RGBW LED diode |
| Stil montiranja: | SMD\/SMT |
| Paket \/ slučaj: | 2020. (5050 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | RGB, toplo bijela |
| Valna duljina\/temperatura boje: | 625 nm, 527 nm, 457 nm, 3000 k |
| Svjetlosni tok\/zračni tok: | 80 lm, 155 lm, 23 lm, 130 lm |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Ako - naprijed struja: | 350 Ma |
| VF - Naprijed napon: | 2.1 V, 2.6 V, 2.9 V, 2.9 V |
| Ocjena snage: | 21 W |
| Boja leće: | Bezbojan |
| Dimenzije leće: | 5 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Prozirnost leće: | Jasan |
| Marka: | Cree LED |
| Visina: | 3 mm |
| Duljina: | 3,5 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 150 C |
| Broj LED -ova: | 4 LED |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Pakiranje: | Mosereel |
| Vrsta proizvoda: | LILI-boji |
| Niz: | XM-l boja visoka gustoća |
| Količina tvorničkog paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| Tip: | LED velike snage |
| Širina: | 3,5 mm |
Popularni tagovi: XMLDCL -00-0000-00 C3AAAE7, China XMLDCL -00-0000-00 C3AAAE7 Proizvođači, dobavljači, tvornica, Za Cree LED, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, Xpebgr-l1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xteary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







