
Xpebpr-l 1-0000-00 c01
LED jedno u boji fotografija crvena 425mW
Opis
XLAMP® XP-E2 LED temelji se na neviđenim performansama izvornog XP-E povećanjem izlaza lumena do 20%, istovremeno pružajući jedan izvor LED točke matrice za preciznu optičku kontrolu. XP-E2 LED dijeli isti otisak kao i originalni XP-E, pružajući besprijekoran put nadogradnje do više lumena i\/ili veće učinkovitosti uz skraćivanje ciklusa dizajna za postojeće XP kupce.
XLAMP XP-E2 LED su idealan izbor za rasvjetne primjene gdje su potrebni visoki izlaz svjetla i maksimalna učinkovitost, poput LED svjetiljki za naknadnu ugradnju, vanjskih, prijenosnih, unutarnjih usmjeravanja, vozila za hitne slučajeve ili arhitektonskog.
XP-E2 LED nudi S liniju daleko crvenu opciju. U ovom dokumentu, izraz Far Red označava daleko crvenu XP-E2, bez obzira na njegovu učinkovitost. Uvjeti daleko crvene i S linije daleko crvene koriste se kada je potrebno za razlikovanje izvedbe linije XP-E2 S daleko crvene LED iz XP-E2 LED-a bez opcije S Line.
Značajke
• Dostupno u bijeloj, vanjskoj bijeloj boji, 80- cri, 90- cri bijeli, kraljevsko plava, plava, zelena, pc amber, jantar, crvena, crvena, foto crvena, daleko crvena i s linija daleko crvena
• ANSI kompatibilne kante za kromatičnost
• Bijela je na 85 stupnjeva
• Struja maksimalne pogone: Kraljevska plava, plava 1,2 A, drugi 1,5 a
• Nizak toplinski otpor: čak 1,4 stupnja \/W
• Široki kut gledanja: 105 stupnjeva -140 stupanj
• Neograničen život podne po podu manji ili jednak 30 stupnjeva \/85% RH
• RepurvelArble - Jedec J -STD -020C Kompatibilan
• Električno neutralni toplinski put
• ROHS i doseg
• UL® prepoznata komponenta (E349212)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | LED jedno u boji |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Crvene LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD\/SMT |
| Paket \/ slučaj: | SMD -2 |
| Valna duljina\/temperatura boje: | 670 nm |
| Boja osvjetljenja: | Foto crvena |
| Svjetlosni tok\/zračni tok: | 425 MW |
| Ako - naprijed struja: | 350 Ma |
| VF - Naprijed napon: | 2.05 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Boja leće: | Bezbojan |
| Dimenzije leće: | 3,06 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Prozirnost leće: | Voda prozirna |
| Niz: | XP-E2 |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Pakiranje: | Mosereel |
| Marka: | Cree LED |
| Visina: | 2,26 mm |
| Duljina: | 3,45 mm |
| Vrsta proizvoda: | LED jedno u boji |
| Količina tvorničkog paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| Tip: | LED jedno u boji |
| Kut gledanja: | 130 stupnjeva |
| Širina: | 3,45 mm |
| Težina jedinice: | 0. 050459 oz |
Popularni tagovi: XPEBPR-l 1-0000-00 C01, China XPEBPR-l 1-0000-00 C01 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, Xpebgr-l1-0000-00F02, XQERED-H0-0000-000000401
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







