
Xpgdpr - ls-0000-00G01
LED jedno u boji fotografija crvena
Opis
XLAMP® XP - G3 LED -ove optimizirane su za usmjerene, visoke - aplikacije za rasvjetu lumena gdje su kritični učinkovitost i optička kontrola, poput kolnika, prijenosnih i hortikultura. Kompaktna i dokazana 3,45 -mm XP platforma ima izvrstan ekosustav optičkih i sistemskih rješenja, omogućujući proizvođačima rasvjete da pojednostave svoj dizajnerski postupak i skraćuju vremenski rok.
XP - G3 LED diode dostupne su u i dvije različite bijele i kraljevske plave verzije: Standard & S Line. XP - G3 Photo Red dostupan je u verziji S Line. Bijela standardna verzija daje najbolje - u {- klasu TM -21 vijek trajanja i stabilnosti boja tijekom vremena. Verzije S line White, Royal Blue i Photo Red isporučuju poboljšanu učinkovitost, najbolje - u {- Class Sumpor Otpor i bolji sustav - pouzdanost razine kroz prebacivanje i zatamnjenje ciklusa. S ovim verzijama S Line, Cree LED pruža LED tehnologiju visoke snage koja je optimizirana i za opće i za aplikacije rasvjete za hortikulturu gdje senzori i prebacivanje postaju uobičajeni.
U ovom dokumentu, izrazi bijela, kraljevska plava i foto crvena označavaju bijelu, kraljevsku plavu ili foto crvenu xp - G3 LED bez obzira na njegove standardne ili S značajke linije. Pojmovi Standard i S linija koriste se kada je potrebno za razlikovanje performansi standardnog XP - G3 LED iz XP - G3 LED s opcijom S Line.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | LED jedno u boji |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Crvene LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Valna duljina/temperatura boje: | 645 nm |
| Boja osvjetljenja: | Foto crvena |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 525 MW |
| Ako je - naprijed struja: | 350 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 1.87 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Boja leće: | Bezbojan |
| Dimenzije leće: | 3,06 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Prozirnost leće: | Voda prozirna |
| Niz: | Xlamp xp - g3 |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Pakiranje: | Mosereel |
| Marka: | Cree LED |
| Konfiguracija: | Singl |
| Visina: | 2,26 mm |
| Duljina: | 3,45 mm |
| Vrsta proizvoda: | LED jedno u boji |
| Količina tvorničkog paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| Tip: | Jednostruke LED u boji |
| Kut gledanja: | 125 stupnjeva |
| Širina: | 3,45 mm |
Popularni tagovi: XPGDPR - ls - 0000-00G01, China XPGDPR-LS-0000-00G01 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, Za Cree LED, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xteary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







