
Xplawt - H0-0000-000BV20E2
Bijele LED-ove bijele 5700 K 80-CRI, xlamp xplawt
Opis
XLAMP® XP - L LED -ove dostupne su u dvije verzije: visoke gustoće (HD) i visokog intenziteta (HI). XLAMP XP - l HD LED je najviši izvedbeni diskretni u HD klasi Cree LED -a, isporučujući sljedeću generaciju izlaza i učinkovitosti lumena u kompaktnom 3,45 mm x 3,45 mm XP otiska. HD LED diode Cree LED -a, optimizirani za isporuku maksimalnog izlaza lumena u malom faktoru oblika, omogućavaju proizvođačima rasvjete da poboljšaju performanse bilo kojeg dizajna rasvjete, stvaraju manje i jeftinije sustave i razvijaju nova rješenja za rasvjetu koja ranije nisu bila moguća.
XLAMP XP - l HI LED je prva od nove klase Cree LED -a visokih - LED -ova intenziteta optimiziranih za isporuku maksimalne kandele kroz sekundarnu optiku. XP - l HI LED isporučuje 120 posto više Candela od XP - l HD vodio kroz istu optiku. XP - l HI LED koristi najveći pojedinačni izvedba u industriji - i novi inovativni primarni optički dizajn koji radikalno smanjuje veličinu optičkog izvora kako bi isporučio i lumene i intenzitet.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Valna duljina/temperatura boje: | 5700 K |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 446 LM |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Kut gledanja: | 115 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 1.05 A |
| Vf - Naprijed napon: | 2.79 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Duljina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Visina: | 1 mm |
| Boja leće: | Bezbojan |
| Dimenzije leće: | 3,45 mm |
| Oblik leće: | Kvadrat |
| Prozirnost leće: | Voda prozirna |
| Niz: | Xplawt |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Pakiranje: | Mosereel |
| Marka: | Cree LED |
| Konfiguracija: | Singl |
| LED veličina: | 3,45 mm x 3,45 mm x 1 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tip: | LED velike snage |
| Vr - obrnuti napon: | 5 V |
| Težina jedinice: | 0,003527 oz |
Popularni tagovi: xplawt - h0 - 0000-000BV20E2, China xplawt-H0-0000-000BV20E2 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XBDGRN-00-0000-000000D03, Xpebgr-l1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







