
Xteawt -00-0000-000000 df5
LED bijela 4250 k min-cri xlamp xteaw
Opis
Optimizirani za smjer, aplikacije s visokim lumenom, od unutarnjih i vanjskih do prijenosnih i svjetiljki, XLAMP® XT-E LED pruža visoke performanse i visoku pouzdanost u industrijskom standardu XP\/XT. XT -E LED nudi prednosti XT\/XP platforme - kompaktnog i dokazanog paketa 3,45 mm x 3,45 mm i uspostavljenog ekosustava - omogućavajući proizvođačima rasvjete da pojednostavljuju proces dizajniranja i skraćuju vrijeme na tržištu.
XT-E LED dostupan je u kraljevskom plavom i bijelom. XT-E White LED nudi opciju visoke učinkovitosti. U ovom dokumentu, izraz bijela označava bijelu XT-E LED bez obzira na njegovu učinkovitost. Pojmovi Standardna i visoka učinkovitost koriste se kada je potrebno za razlikovanje izvedbe visoke učinkovitosti XT-E LED iz XT-E LED-a bez opcije visoke učinkovitosti.
Specifikacija
| Atributi proizvoda | Vrijednost svojstva |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijeli LED |
| Rohs: | Više informacija |
| proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil instalacije: | SMD\/SMT |
| Paket\/slučaj: | 1414 (3535 metrika) |
| Boja rasvjete: | Neutralna bijela |
| Valna duljina\/temperatura boje: | 4250 K |
| Svjetlosni tok\/zračni tok: | 107 LM |
| Kut prikaza: | 115 stupnjeva |
| Ako - naprijed struja: | 350 Ma |
| VF - Naprijed napon: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| duljina: | 3,45 mm |
| širina: | 3,45 mm |
| Visoko: | 2,36 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 150 C |
| Boja leće: | Žuta boja |
| Veličina leće: | 3,06 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Prozirnost leće: | Difuzan |
| niz: | Xteawt |
| Paket: | Namotavati |
| Paket: | Narezati |
| zaštitni znak: | Cree LED |
| LED veličina: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog pakiranja: | 1000 |
| Podkategorije: | LED -ovi |
| Robna marka: | Xlamp |
| tip: | LED -ove male snage |
| VR - Obrnuti napon: | 5V |
| Težina jedinice: | 100 mg |
Popularni tagovi: Xteawt -00-0000-000000 df5, China Xteawt -00-0000-000000 DF5 Proizvođači, dobavljači, tvornice, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, Za Cree LED, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBPR-L1-0000-00C01, Xteary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







