
L130-3080003000X21
Bijele LED -ove bijele 3000 K 80- CRI, Luxeon 3030
Opis
Luxeon {{0}} d je visoki tok, vruća boja ciljana srednja snaga LED. Koristeći industrijsko standardno pakiranje od 3. 0 mm x 3,0mm i 6V rješenja površinskog montiranja, Luxeon 3030 2 d dolazi u svim ANSI CCTS-u i pruža učinkovitost i pouzdanost potrebnu i za unutarnje i na otvorenom tržištima osvjetljenja.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumele |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD\/SMT |
| Paket \/ slučaj: | 3030 |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Valna duljina\/temperatura boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok\/zračni tok: | 113 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Kut gledanja: | 116 stupnjeva |
| Ako - naprijed struja: | 120 Ma |
| VF - Naprijed napon: | 6 V |
| Ocjena snage: | 720 MW |
| Duljina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 0. 66 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja leće: | Zakrasan |
| Dimenzije leće: | 2,6 mm |
| Oblik leće: | Okrugli |
| Prozirnost leće: | Difuzan |
| Niz: | Luxeon 3030 2 D |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Marka: | Lumele |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 5000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Luksuz |
| Tip: | LED-i srednje snage |
| Težina jedinice: | 0. 082453 oz |
Popularni tagovi: l 130-3080003000 x21, Kina l 130-3080003000 x21 Proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Sljedeći:L130-5080003000X21
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







