
L1V1-657T03V500000
Bijele LED-ove bijele 6500 K 70-CRI, Luxeon V
Opis
Luxeon V je paket visoke snage na bazi čipsa (CSP) dizajniran za isporuku maksimalnog toka u kompaktnom otisku od 4,0 mm x 4,0 mm. Luxeon V nudi jedinstvenu kombinaciju visoke učinkovitosti pri visokoj struji pogona s izuzetno niskim toplinskim otporom i optimiziranim uzorkom zračenja za podršku dizajna učvršćenja nove generacije. Izrađujući na jačinu lumuliranog uzorka safirskog supstrata (PSS) CSP tehnologije, Luxeon V nudi najvišu sposobnost struje pogona u svojoj klasi.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumele |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Valna duljina/temperatura boje: | 6500 K |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 580 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 1.4 A |
| Vf - Naprijed napon: | 2.84 V |
| Duljina: | 4 mm |
| Širina: | 4 mm |
| Visina: | 2,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 130 C |
| Dimenzije leće: | 3,6 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Niz: | Luxeon V |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Marka: | Lumele |
| LED veličina: | 4 mm x 4 mm x 2,7 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Luxeon V |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0,013785 oz |
Popularni tagovi: L1V1-657T03V500000, Kina L1V1-657T03V500000 Proizvođači, dobavljači, tvornice, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







