
L2C4-4090-L04E1200
Bijele LED-ove bijele 4000 K 90-CRI, Luxeon CX Plus COB
Opis
Luxeon CX Plus CoB ima šest proizvoda koji pokrivaju lumen pakete između 500 i 7000 lumena u standardnom otisku. Zbog vodećeg toplinskog otpora i robusnog materijala za toplinski otpor, Luxeon CX Plus COB omogućava hladnije, učinkovitije učvršćenja. Luxeon CX Plus COB ima koristi od postojećeg ekosustava za brzi i neposredni dizajn - u zadržavanju postojeće optike, stezaljki i dokumentacije.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumele |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Ograničenja isporuke: |
Mouser trenutno ne prodaje ovaj proizvod u vašoj regiji. |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | LED -ove bijele kabine |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | 7070 (1818 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | Neutralna bijela |
| Valna duljina/temperatura boje: | 4000 K |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 1845. LM |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Kut gledanja: | 115 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 450 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 34.8 V |
| Duljina: | 17,85 mm |
| Širina: | 17,85 mm |
| Visina: | 1,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja leće: | Zakrasan |
| Prozirnost leće: | Difuzan |
| Niz: | Luxeon CX plus COB |
| Pakiranje: | Cijev |
| Marka: | Lumele |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Luksuz |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: L2C4-4090-l04E1200, Kina L2C4-4090-L04E1200 Proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







