
L2C5-30901205F1300
Bijele LED-ove bijele 3000 K 90-CRI, Luxeon COB jezgra
Opis
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 lm/w za 70CRI i 80CRI proizvode. Zbog svoje površine koja emitira svjetlost (LES) i industrije - vodeći toplinski otpor, Luxeon COB je lako raditi, omogućavajući pojednostavljene i jeftinije dizajne svjetiljke. Luxeon Cobs su vrući - testirani na 85 stupnjeva - uvjeti rada u stvarnom svijetu - što znači da se dodatna ispitivanja mogu smanjiti. LED LED diode Luxeon-a dostupne su u Elipsi Macadam u 3 koraka, osiguravajući jednolične optičke performanse u širokom rasponu aplikacija.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumele |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | LED -ove bijele kabine |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | Cob - čip - na - |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Valna duljina/temperatura boje: | 3000 K |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 2708 LM |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Kut gledanja: | 115 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 600 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 35 V |
| Ocjena snage: | 21 W |
| Duljina: | 24 mm |
| Širina: | 20 mm |
| Visina: | 1,5 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Boja leće: | Zakrasan |
| Dimenzije leće: | 13 mm |
| Oblik leće: | Okrugli |
| Prozirnost leće: | Difuzan |
| Niz: | Luxeon COB jezgra |
| Pakiranje: | Cijev |
| Marka: | Lumele |
| LED veličina: | 20 mm x 24 mm x 1,5 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Količina tvorničkog paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Svježi focus |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0,204850 oz |
Popularni tagovi: L2C5-30901205F1300, Kina L2C5-30901205F1300 Proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







