
Gb vjlpl1.f3 - jrjt-babb-1
Φv=52 ... 66 lm (ako=350 ma)
Opis
Oslon ™ čisto 1414 GB VJLPL1.f3 Oslon Pure ™ 1414, jedna od najboljih gustoća lumena, izvrsna učinkovitost i homogenost boja. Oslon Pure ™ 1414 dolaze s punim spektrom boja i temperaturom u boji od 1800k do 6500k koji kupcu omogućuje izvršavanje podešavanja boja i tijesno grupiranje. Može se koristiti samostalno kao i u klasteru kako biste postigli spektar koji vam je potreban.
Prijava
- Uređaji i alati
- zabava
- tvornička automatizacija
- zatvorena rasvjeta
- Medicinska rasvjeta
- vanjska i industrijska rasvjeta
- Projekcija i prikaz
- robotika
Značajke
- paket: konverzija razine čipa
- tip. Zračenje: 120 stupnjeva (Lambertian Emitter)
- esd: 2 kV ACC. do ANSI/ESDA/Jedec JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: TIP . 59.5 lm @ 25 stupnjeva
- Svjetlosna učinkovitost: TIP . 59.6 lm/w
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | AMS OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | Jednostruke LED u boji |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Plave LED -ove |
| Stil montiranja: | PCB |
| Valna duljina/temperatura boje: | 450 nm do 480 nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 59,5 lm |
| Ako je - naprijed struja: | 350 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dimenzije leće: | 1,1 mm x 1,1 mm |
| Oblik leće: | Kvadrat |
| Niz: | Gb vjlpl1.f3 |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Marka: | AMS OSRAM |
| Konfiguracija: | Singl |
| Visina: | 1 mm |
| Duljina: | 1,4 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 19.7 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Jednostruke LED u boji |
| 1000 | |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Oslon |
| Tip: | Jednostruke LED u boji |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Širina: | 1,4 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A7760 |
Popularni tagovi: GB VJLPL1.f3 - jrjt - BABB-1, Kina GB VJLPL1.f3-JRJT-BABB-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, Ly r976 ps 36 0 20 r18, PLT5 520EB P, SFH 4554, SFH 4727AS A01
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







