
Gd csspm1.14 - vjvk-w4-1
Φe=710 ... 825 MW (ako=350 ma)
Opis
GD CSSPM1.14 Oslon® SSL 120 Nova, viša izvedba Oslon SSL obitelji vođena s dobro poznatom superiornom robusnošću, velikom pouzdanošću, dugom životom, niskom toplinskom otporom. Savršeno rješavanje aplikacija koje zahtijevaju visoku učinkovitost i dugu životnu potrebu.
Prijava
- arhitektura
- Hortikulturna rasvjeta
Značajke
- Paket: SMT keramički paket sa silikonskom lećom
- tip. Zračenje: 120 stupnjeva (Lambertian Emitter)
- Klasa robusnosti korozije: 3b
- esd: 8 kV ACC. do ANSI/ESDA/Jedec JS-001 (HBM, klasa 3B)
- radijantni tok: typ . 739 MW
- zračenje učinkovitosti: TIP . 74 %
- fotosintetski fotonski tok: TIP . 2.78 μmol/s
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | AMS OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | LED jedno u boji |
| Proizvod: | Plave LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | 1212 (3030 metrika) |
| Valna duljina/temperatura boje: | 455 nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 23.4 lm |
| Ako je - naprijed struja: | 350 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Boja leće: | Bezbojan |
| Dimenzije leće: | 2,15 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Prozirnost leće: | Jasan |
| Niz: | GD CSPM1.14 |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Marka: | AMS OSRAM |
| Visina: | 2,21 mm |
| Duljina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 7.18 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED jedno u boji |
| 600 | |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Oslon |
| Tip: | LED jedno u boji |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A1190 |
Popularni tagovi: GD CSSPM1.14 - VJVK - W4-1, China GD CSSPM1.14-VJVK-W4-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, Gw qslps1 em lxl1 xx56 1, PLPT9 450LC E, SFH 4043, SFH 4554, SFH 4713A
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







