
Opis
OSLON ™ Optimal GF CSSRML.24 Potpuno nova obitelj LED -ova s najnovijom CHIP tehnologijom našeg AMS OSRAM -a, pružajući značajne nadogradnje performansi. Oslon ™ optimalno postiže savršenu ravnotežu performansi i troškova zajedno s dokazanom robusnošću, visokom pouzdanošću i dugim životom.
Prijava
- poljoprivreda i vrtlarstvo
- zabava
- zatvorena rasvjeta
- vanjska i industrijska rasvjeta
Značajke
- Paket: SMT keramički paket sa silikonskom lećom
- tip. Zračenje: 120 stupnjeva (Lambertian Emitter)
- esd: 8 kV ACC. do ANSI/ESDA/Jedec JS-001 (HBM, klasa 3B)
- radijantni tok: typ . 465 MW
- zračenje učinkovitosti: TIP . 72.2%
- Photon Flux: TIP . 2.80 UMOL/S
- Učinkovitost toka fotona: TIP . 4.35 UMOL/J
- Thinfilm LED čip dizajniran i proizveden u Njemačkoj
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | AMS OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | LED jedno u boji |
| Rohs: | |
| Boja osvjetljenja: | Crveni |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 0,474 LM |
| Ako je - naprijed struja: | 350 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 1.95 V |
| Ocjena snage: | 680 MW |
| Niz: | GF CSSRML.24 |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Pakiranje: | Mosereel |
| Marka: | AMS OSRAM |
| Visina: | 2,17 mm |
| Duljina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 154 MCD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Jednostruke LED u boji |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Oslon |
| Tip: | Jednostruke LED u boji |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A4445 |
Popularni tagovi: GF CSSRML.24-tnul-1-1, Kina GF CSSRML.24-TNUL-1-1 Proizvođači, dobavljači, tvornicu, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, Gw jtlps1 cm jnkn xx55 1, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, Ly e67f bada 46 3B5A 50 R18, SFH 4043, SFH 4713A
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







