
GHBRA1.25
OSCONIQ ™ P 3737 Batwing ima izvanrednu laganu ujednačenost, pojačanu svjetlinu i dugi životni vijek.
Opis
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GH PUBRA1.25
OSCONIQ ™ P 3737 Batwing pruža izuzetnu laganu ujednačenost, pojačanu svjetlinu i dugi životni vijek. S jedinstvenim profilom zračenja Batwing, osigurava široku pokrivenost - sa smanjenim vrućim točkama, što ga čini idealnim za veliko - područje Horticultur - al rasvjetu. Dostupan u nizu ciljanih valnih duljina, p 3737 Batwing nudi fleksibilnost dizajna i spektralnu preciznost kako bi zadovoljio dinamične potrebe modernih uzgajivača.
Prijava
- poljoprivreda i vrtlarstvo
- zabava
- zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Značajke
- Paket: SMD epoksi paket sa silikonskom lećom
- esd: 8 kV ACC. do ANSI/ESDA/Jedec JS-001 (HBM, klasa 3B)
- tip. Zračenje: 140 stupnjeva
- radijantni tok ( @ 700ma): TIP . 1054 MW @ 85 stupnjeva
- zračenje učinkovitosti ( @ 700ma): TIP . 80.1% @ 85 stupnjeva
- Fotonski tok ( @ 700ma): TIP . 5.92 μmol/s @ 85 stupnjeva
- Učinkovitost toka fotona ( @ 700ma): TIP . 4.50 μmol/j @ 85 stupnjeva
- Thinfilm LED čip dizajniran i proizveden u Njemačkoj
| Kategorija proizvoda | Opis | Kod narudžbe |
|---|---|---|
| Gh pubra1.25-t3u1-1-1 | Φ<_sub>P=5.50 ... 6.30 μmol/s (iF= 700 ma) | Q65115A0317 |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | AMS OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | LED jedno u boji |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Crvene LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Valna duljina/temperatura boje: | 655 nm |
| Boja osvjetljenja: | Crveni |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 979 MW, 1086 MW |
| Ako je - naprijed struja: | 700 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 1.8 V |
| Dimenzije leće: | 3,74 mm x 0,9 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Marka: | AMS OSRAM |
| Visina: | 1,75 mm |
| Duljina: | 3,7 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Osconiq |
| Tip: | LED jedno u boji |
| Kut gledanja: | 140 stupnjeva |
| Širina: | 3,7 mm |
| Dio # aliases: | Q65115A0317 |





Popularni tagovi: GH Pubra1.25, Kina GH Pubra1.25 Proizvođači, dobavljači, tvornice, Gw jtlps1 cm jnkn xx55 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520DB P, SFH 4726AS, Suels of VC Agam 67 4F4G 30 R18
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







