
Gw jclps2.cm - g9h1-a838-1-2
Φv=24.0 ... 30.0 lm, 2700 k (ako=65 ma)
Opis
Duris ® E 3 GW JCLPS2.CM (GEN 2)
Uvođenje nove generacije - 2 Duris® E 3 koja kombinira veću učinkovitost i veći tok u kompaktnoj industriji - kompatibilni faktor oblika (3,0 mm x 1,4 mm). Savršeno pogodno za razne aplikacije za homogene osvjetljenja, kao što su linearna rasvjeta, kao i aplikacije s vitkim dizajniranjem.
Prijava
- Područje svjetla
- SLLights/Spotlights
- retrofits svjetiljke
- rasvjeta raspoloženja
- stolna svjetiljka
Značajke
- paket: bijeli SMT paket, obojena difuzna silikonska smola
- tip. Zračenje: 120 stupnjeva (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2700K - 6500 k
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- esd: 2 kV ACC. do ANSI/ESDA/Jedec JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: TIP . 28 lm @ 4000K
- Svjetlosna učinkovitost: TIP . 152 lm/w @ 4000K
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | AMS OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | |
| Paket / slučaj: | 3014 |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Valna duljina/temperatura boje: | 2700 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 8,64 CD |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 26.4 LM |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 65 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 200 MW |
| Duljina: | 3,03 mm |
| Širina: | 1,35 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Niz: | Gw jclps2.cm |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Reza |
| Pakiranje: | Mosereel |
| Marka: | AMS OSRAM |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED -ove |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Duris |
| Tip: | LED -ove male snage |
| Dio # aliases: | Q65112A8708 |
Popularni tagovi: GW JCLPS2.CM - G9H1 - A838-1-2, China GW JCLPS2.CM-G9H1-A838-1-2 Proizvođači, dobavljači, tvornica, LED komponente, Lr e67f abcb 46 g3r3 50 r18 z, Ly e67f bada 46 3B5A 50 R18, SFH 4713A, SFH 4726AS, SU CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







