
Gw jtlms3.em - g9gw - xx37-1
Φv=24.0 ... 28.5 lm, montingMetHode: sdcm 3, 3000 k (ako=60 ma)
Opis
Duris ® e 2835 gw jtlms3.em
Pre - oblikovana PPA 2835 LED verzija sa standardnim 2835 otiskom pruža konkurentnu vrijednost u razini aplikacije i sustava. Duris ® e 2835 0.2 w Softlinear kombinira dobru mehaničku fleksibilnost i širok kut snopa u kompaktni format (2,8 mm x 3,5 mm). Ovaj se proizvod dobro uklapa u Fleksibilne trake opće rasvjete. Duris ® E 2835 nikada ne uspijeva impresionirati svojim performansama na razini sustava.
Prijava
- zatvorena rasvjeta
Značajke
- paket: bijeli SMT paket, obojena difuzna silikonska smola
- tip. Zračenje: 120 stupnjeva (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 1800K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 81 (Typ.), R9: 0 (min.)
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 dostupni
- esd: 2 kV ACC. do ANSI/ESDA/Jedec JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: TIP . 25 lm @ 3000 k
- Svjetlosna učinkovitost: TIP . 132 lm/w @ 3000 k

|
Tip |
Temperatura u boji |
Svjetlosni tok 1 ako je=60 ma φv |
|
Gw jtlms3.em - g3g5-xx312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6g8-xx310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g7g9-xx39-1 |
2400 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gv - xx38-1 |
2700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx37-1 |
3000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx36-1 |
3500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx35-1 |
4000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx33-1 |
5000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx32-1 |
5700 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx31-1 |
6500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g3g6-xx512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6g9-xx510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gw - xx58-1 |
2700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx57-1 |
3000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx56-1 |
3500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx55-1 |
4000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx53-1 |
5000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx52-1 |
5700 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx51-1 |
6500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | AMS OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Paket / slučaj: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Valna duljina/temperatura boje: | 3000 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 8,38 CD |
| Svjetlosni tok/zračni tok: | 28,5 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 81 |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 60 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 3.15 V |
| Ocjena snage: | 190 MW |
| Duljina: | 3,5 mm |
| Širina: | 2,8 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Oblik leće: | Pravokutan |
| Niz: | Gw jtlms3.em |
| Marka: | AMS OSRAM |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED - srednja snaga |
| 200000 | |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Duris |
| Dio # aliases: | Q65113A8852 |
Popularni tagovi: gw jtlms3.em - g9gw - xx37 - 1, Kina gw jtlms3.em - g9gw-xx37-1 Proizvođači, tvornici, tvornica, Gw jtlms1 cm g7h2 xx57 1 60 r33, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LED komponente, SFH 4043, SFH 4713A, SFH 4715A
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







