
Gw pusra2.hw - s7t3-m6-1
Φ<_sub>P=4.95 ... 5.70 μmol/s (ako je=700 ma)
Opis
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW Potpuno novi, nadograđeni High - Power LED s najnovijom tehnologijom čipa našeg AMS OSRAM -a i novom generacijom optimiziranih leća, pružajući vodeće performanse u industriji, vrhunsku robusnost i dugi život. S visokom učinkovitošću crvene boje dostupne u tri valne duljine, obitelj nudi pet boja za jednostavnost dizajna i visoku fleksibilnost za sve vaše potrebe spektra hortikulture.
Prijava
- poljoprivreda i vrtlarstvo
- zabava
- zatvorena rasvjeta
- vanjska i industrijska rasvjeta
Značajke
- Paket: SMD epoksi paket sa silikonskom lećom
- esd: 8 kV ACC. do ANSI/ESDA/Jedec JS-001 (HBM, klasa 3B)
- tip. Zračenje: 120 stupnjeva
- Radiant Flux ( @ 700ma): TIP . 1168 MW @ 85 stupnjeva (M3 bin)
- Radianska učinkovitost ( @ 700ma): TIP . 59.0% @ 85 stupnjeva (M3 bin)
- Photonski tok ( @ 700ma): TIP . 5.15 μmol/s @ 85 stupnjeva (M3 bin)
- Učinkovitost toka fotona ( @ 700ma): TIP . 2.60 μmol/J @ 85 stupnjeva (M3 kanti)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | AMS OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED -ove |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED -ove |
| Stil montiranja: | SMD/SMT |
| Boja osvjetljenja: | Bijela |
| Svjetlosni tok/radijantni tok: | 1123 MW |
| Kut gledanja: | 120 stupnjeva |
| Ako je - naprijed struja: | 700 Ma |
| Vf - Naprijed napon: | 2.83 V |
| Ocjena snage: | 2 W |
| Duljina: | 3,7 mm |
| Širina: | 3,7 mm |
| Visina: | 2,37 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Boja leće: | Bezbojan |
| Dimenzije leće: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Oblik leće: | Kupola |
| Prozirnost leće: | Jasan |
| Niz: | P3737 |
| Pakiranje: | Namotavati |
| Pakiranje: | Narezati |
| Marka: | AMS OSRAM |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED -ovi |
| TRADENAME: | Osconiq |
| Tip: | LED velike snage |
| Dio # aliases: | Q65115A0343 |
Popularni tagovi: GW PUSRA2.HW - S7T3 - M6-1, China GW Pusra2.HW-S7T3-M6-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, Gw qslps1 em lxl1 xx56 1, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, PLT5 520DB P, SFH 4250 Z, SFH 4726AS
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







