
EPP-150-12
Prebacivanje napajanja 100,8W 12V 8,4A 150W w/prisilni zrak
Opis
Srednje bušotine EPP - 100 i EPP-150 Opskrba s jednim izlaznim napajanjem<0.5W no-load power consumption and high power density in a compact 4" x 2" footprint. The EPP-100 series offers high efficiency of up to 92.5%, and the EPP-150 series offers 93%. These modules feature 90VAcdo 264VAcUniverzalni AC ulaz, pomoćni izlaz 12V/0,3A za vanjski istosmjerni ventilator, ugrađeni - u aktivnoj PFC funkciji i napajanje - na LED indikatoru. Zaštite uključuju kratki spoj, preopterećenje, prenapon i pretemperaturu. Srednji bunar EPP - 100 i EPP - 150 Pojedinačni napajanja Dolaze s trogodišnjom jamstvom.
Značajke
- Kompaktni otisak 4 "x 2"
- <0.5W no-load power consumption
- Gustoća velike snage
- Visoka učinkovitost do 92,5% (EPP-100) ili 93% (EPP-150)
- 90VAcdo 264VAcUniverzalni AC ulaz
- Izgrađena - u aktivnoj PFC funkciji
- 12V/0,3A pomoćni izlaz za vanjski istosmjerni ventilator
- Kratki - krug, preopterećenje, prenapuhavanje i zaštitu od prenapončevanja
- Konvekcija slobodne zrake od 75 W, 100W s prisilnim zrakom od 20CFM (EPP-100)
- Konvekcija besplatne zrake od 100 W, 150W s prisilnim zrakom od 20CFM (EPP-150)
- Napajanje - na LED indikatoru
- 101,6 mm x 50,8 mm x 29 mm dimenzije (l x w x h)
- UL / CUL / TUV / CB / CE certifikati
- Trogodišnje jamstvo
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - Kanal 1: | 12 VDC |
| Broj izlaza: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 100.8 W, 150 W |
| Otvoreni okvir/zatvoreni: | Otvoreni okvir |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 264 VAC, 127 VDC do 370 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 8.4 A, 12.5 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Stil montiranja: | Šasija |
| Duljina: | 101,6 mm (4 in) |
| Širina: | 50,8 mm (2 in) |
| Visina: | 28,956 mm (1,14 in) |
| Niz: | EPP-150 |
| Odobrenja: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Izolacijski napon: | 3 kVAC |
| Regulacija opterećenja: | Reguliran |
| Pakiranje: | Rasuti |
| Power - Konvekcija: | 100.8 W |
| Power - prisilni zrak: | 150 W |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničkog paketa: | 72 |
| Podkategorija: | Napajanja |
| Težina jedinice: | 7.054792 oz |
Popularni tagovi: EPP-150-12, Kina Proizvođači EPP-150-150-150-15., HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, minwell
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







