
HLG-320H-24A
LED napajanja 320.2W 24V 13.34A IP65 Adj w/IntRL Pot
Opis
HLG-320H serija je 320W AC/DC LED vozač koji sadrži konstantni napon dvostrukog načina rada i konstantni izlaz. HLG-320H djeluje od 90 ~ 305Vac i nudi modele s različitim nazivnim naponom u rasponu od 12 V i 54V. Zahvaljujući visokoj učinkovitosti i do 94%, s dizajnom bez ventilatora, cijela serija je za rad za -40 'stupanj ~ +90' C slučajna temperatura pod konvekcijom slobodnog zraka. Dizajn metala Housingand LP67/P65 razina zaštite od ulaznog sustava omogućuje da se ova serija uklapa i u zatvorenu i vanjsku primjenu. HLG-320HIS opremljen je različitim opcijama funkcije, kao što su metodologije zatamnjenja, kako bi se osigurala optimalna dizajnerska fleksibilnost za LED rasvjetni sustav.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | LED napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Način rada: | CV + CC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 13.34 A |
| Izlazni napon - Kanal 1: | 24 VDC |
| Izlazna snaga: | 320.2 W |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 305 VAC, 127 VDC do 431 VDC |
| Zatamnjenje: | S prigušivanjem |
| Broj izlaza: | 1 izlaz |
| Stil montiranja: | Nosač šasije |
| Duljina: | 225,2 mm (8,866 inča) |
| Širina: | 90 mm (3,543 in) |
| Visina: | 43,8 mm (1,724 in) |
| Industrija: | Industrijski |
| Standard: | Pse |
| Niz: | HLG-320H |
| IP ocjena: | IP65 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Otvoreni okvir/zatvoreni: | Priložen |
| Vrsta proizvoda: | LED napajanja |
| Količina tvorničkog paketa: | 8 |
| Podkategorija: | Napajanja |
| TRADENAME: | HLG serija |
| Težina jedinice: | 4.145 kg |
Popularni tagovi: HLG-320H-24A, Kina HLG-320H-24A Proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, minwell
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







