
Opis
Srednji bunar lRs - 100 Pojedinačni izlazni prekidač napajanja su 100W priloženi - TIP napajanja s 30 mm niskoprofilni dizajn. S punim 85VAcdo 264VAcUlazni raspon, LRS - 100 napajanja pružaju izlaznu liniju napona od 3,3V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V i 48V. Pored visoke učinkovitosti do 91%, slučaj metalne mreže pojačava rasipanje topline u radnom temperaturnom rasponu od -30 stupnjeva na +70 stupanj pod konvekcijom zraka bez ventilatora. Pružajući nisku potrošnju energije bez opterećenja (manje od 0,3W), krajnji sustav ispunjava svjetske energetske potrebe.
Značajke
- Univerzalni AC ulaz/puni raspon
- Izdržava 300VAcUlaz prenapona za 5s
- Zaštita
- Kratki spoj
- Preopterećenje
- Prenapon
- Hlađenje besplatnim konvekcijom zraka
- Minijaturna veličina i 1U niski profil
- Usklađenost s IEC/EN 60335-1 (PD3) i IEC/EN61558-1, -2-16 za kućanske uređaje
- Radna visina do 5000 metara
- Izdržava test vibracije od 5 g
- LED indikator za napajanje
- Nema - Potrošnja energije u opterećenju<0.3W
- 100% punog opterećenja - u testu
- Visoka radna temperatura do +70 stupnjeva
- Visoka učinkovitost, dug život i visoka pouzdanost
- Trogodišnje jamstvo
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - Kanal 1: | 24 VDC |
| Broj izlaza: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 108 W |
| Otvoreni okvir/zatvoreni: | Priložen |
| Ulazni napon: | 85 VAC do 264 VAC, 120 VDC do 373 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 4.5 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Stil montiranja: | Ploča |
| Duljina: | 129 mm (5,079 in) |
| Širina: | 97 mm (3,819 in) |
| Visina: | 30 mm (1,181 in) |
| Niz: | LRS-100 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničkog paketa: | 40 |
| Podkategorija: | Napajanja |
| Dio # aliases: | LM100-20B24 LM100-23B24R2 |
| Težina jedinice: | 12 oz |
Popularni tagovi: LRS-100-24, Kina LRS-100-24 Proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, minwell
Par:LRS-100-48
Sljedeći:LRS-100-15
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







