
LRS-200-12
Prebacivanje napajanja 204W 12V 17A 115Vac ili 230Vac
Opis
Srednje bušotine -200 200 W AC/DC pojedinačno izlazno napajanje je pojedinačni - izlazni priloženi tip napajanja s 30 mm niskog - dizajna profila. Usvajanje unosa 115VAcili 230VAc(Odaberite Switch), cijela serija osigurava izlazni napon od 3,3V, 4,2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V i 48V. LRS-200 ima visoku učinkovitost do 90%. Dizajn slučaja metalne mreže povećava rasipanje topline tako da cijela serija djeluje od -30 stupnjeva na +70 stupanj pod konvekcijom zraka bez ventilatora. Pružajući izuzetno nisku potrošnju energije bez opterećenja (manje od 0,75 W), srednja bušotina LR-200 omogućava krajnjem sustavu da lako zadovoljava svjetsku energetsku potrebu.
Značajke
- AC ulazni raspon odabran prema Switchu
- Izdržati 300VAcUlaz prenapona 5 sekundi
- Zaštita
- Kratki spoj
- Preopterećenje
- Prenapon
- Prenaglašena
- Hlađenje besplatnim konvekcijom zraka
- 1U niski profil
- Izdržati test vibracije od 5 g
- LED indikator za napajanje
- Nema - Potrošnja opterećenja<0.75W
- 100% punog opterećenja - u testu
- Visoka radna temperatura do +70 stupnjeva
- Visoka - učinkovitost, dug život i visoka pouzdanost
- Trogodišnje jamstvo
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - Kanal 1: | 12 VDC |
| Broj izlaza: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 204 W |
| Otvoreni okvir/zatvoreni: | Priložen |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 132 VAC, 180 VAC do 264 VAC, 240 VDC do 370 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 17 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Stil montiranja: | Šasija |
| Duljina: | 215 mm (8,465 in) |
| Širina: | 115 mm (4,528 in) |
| Visina: | 30 mm (1,181 in) |
| Niz: | LRS-200 |
| Odobrenja: | UL60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | UL60950-1 |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Izolacijski napon: | 3 kV |
| Regulacija opterećenja: | Reguliran |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničkog paketa: | 30 |
| Podkategorija: | Napajanja |
| Dio # aliases: | LM200-10B12 LM200-20B12R2 LM200-22B12R2 |
| Težina jedinice: | 1,455 lbs |
Popularni tagovi: LRS-200-12, Kina LRS-200-12 Proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, minwell
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







