
RSP-2400-48
Prebacivanje napajanja 2400W 48V 50A Aktivna PFC funkcija
Opis
Srednji bušotini RSP prebacivanje napajanja su AC/DC niski profil priloženi preklopni napajanja. Ove napajanja imaju 1U niski profil, visoku učinkovitost do 90%i hlađenje slobodnog konvekcije zraka. To čini srednju seriju RSP -a idealna za aplikacije koje zahtijevaju uštedu energije, bez buke, ograničeni prostor za ugradnju i ekonomične troškove. Funkcije uključuju PFC, daljinsko upravljanje/isključivanje i zaštitu od kratkog spoja, preopterećenja, prenapona i oštećenja prenaglašenih.
Značajke
- Dizajn niskog profila od 30 mm, pogodan za 1U instalaciju
- Univerzalni raspon AC ULAZA 85V do 264V
- Izgrađena - u aktivnoj PFC funkciji
- Visoka učinkovitost do 90%
- Ventilator - Manje dizajna, hlađenje po slobodnoj konvekciji zraka
- -300 stupanj do +70 radnog raspona stupnjeva
- Kratki spoj, preopterećenje, prenapuhavanje i zaštita od prenapučenosti
- Izgrađen - u ograničenom krugu stalne struje
- Daljinska kontrola uključivanja/isključivanja
- LED indikator za napajanje
- Potvrde: UL60950-1, UL62368-1 / TUV EN60950-1, EN61558-1, EN61558-2-16 / CCC GB4943 / CB IEC60950-1, IEC62368-1
- 199mm x 99mm x 30 mm (lxwxh) dimenzije
- Trogodišnje jamstvo
Prijava
- Industrijska automatizacija
- Mehanička i električna oprema
- Uređaji (automat za prodaju, stroj za kavu itd.)
- Instrumenti
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - Kanal 1: | 48 VDC |
| Broj izlaza: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 2,4 kW |
| Otvoreni okvir/zatvoreni: | Priložen |
| Ulazni napon: | 180 VAC do 264 VAC, 254 VDC do 370 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 50 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Stil montiranja: | Šasija |
| Duljina: | 278 mm (10,945 in) |
| Širina: | 177,8 mm (7 in) |
| Visina: | 63,5 mm (2,5 inča) |
| Niz: | RSP-2400 |
| Odobrenja: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničkog paketa: | 4 |
| Podkategorija: | Napajanja |
| Težina jedinice: | 7,275 lbs |
Popularni tagovi: RSP-2400-48, Kina RSP-2400-48 Proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, minwell
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







