
F14468_FIRENCA-1R-Z60
LED leće i sklopovi Pravokutna leća
Opis
| Svojstvo proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ledil |
| Kategorija proizvoda: | LED leće i sklopovi |
| RoHS: | pojedinosti |
| Vrsta proizvoda: | LED leće |
| Tip: | Objektiv |
| Za korištenje sa: | Aled, Cezos, Cree, Lumileds, Luminus, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seoul |
| Kut gledanja: | 55 stupnjeva do 121 stupanj |
| Pakiranje: | Poslužavnik |
| Marka: | Ledil |
| Boja: | Jasan |
| Visina: | 7,55 mm |
| duljina: | 286 mm |
| Oblik: | Pravokutnik |
| Tvornička količina pakiranja: | 15 |
| Potkategorija: | LED rasvjeta |
| Širina: | 19,5 mm |
| Težina jedinice: | 1,067813 oz |
Popularni tagovi: f14468_florence-1r-z60, Kina f14468_florence-1r-z60 proizvođači, dobavljači, tvornica, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Leća leda
Sljedeći:ne
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







