
HLG-150H-25A
LED napajanja 151.2W 24V 6.3A 90-305VAC IP65 Ocijenjeno
Opis
Srednji bunar HLG-100/120/150/185H LED napajanja proširuju se na HLG-100H (100W), HLG-120H (120W), HLG-150H (150W) i HLG-185H (185W). LED napajanja HLG-100/120/150/185H ima konstantni napon, izlaz stalne struje i visoku učinkovitost do 94%. Ove srednje bušotine HLG-100/120/150/185H LED preklopne napajanja su IP65/IP67 dizajnirana za unutarnje ili vanjske instalacije za LED rasvjetu i aplikacije za pokretne znakove.
Značajke
- Konstantni napon i izlaz stalne struje
- Metalno kućište s dizajnom klase I
- Izgrađena - u aktivnoj PFC funkciji
- IP67 / IP65 Ocjena za unutarnje ili vanjske instalacije
- Opcije funkcije:
- Izlaz podesiv putem potenciometra
- 3 u 1 zatamnjenju
- Timer zatamnjenje
- >62000 sati tipičan životni vijek
Prijava
- Vođena ulična rasvjeta
- LED High - zaljevska rasvjeta
- Rasvjeta za parkirno mjesto
- LED ribarska svjetiljka
- Vođena rasvjeta staklenika
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | LED napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Način rada: | Stalna struja (CC) |
| Izlazna struja - kanal 1: | 6.3 A |
| Izlazni napon - Kanal 1: | 24 VDC |
| Izlazna snaga: | 151.2 W |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 305 VAC, 127 VDC do 431 VDC |
| Zatamnjenje: | S prigušivanjem |
| Broj izlaza: | 1 izlaz |
| Stil montiranja: | Nosač šasije |
| Duljina: | 228 mm (8,976 in) |
| Širina: | 68 mm (2,677 in) |
| Visina: | 38,8 mm (1,528 inča) |
| Industrija: | Industrijski |
| Standard: | Pse |
| Niz: | HLG-150H |
| IP ocjena: | IP65 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Otvoreni okvir/zatvoreni: | Priložen |
| Vrsta proizvoda: | LED napajanja |
| Količina tvorničkog paketa: | 12 |
| Podkategorija: | Napajanja |
| TRADENAME: | HLG serija |
| Težina jedinice: | 2,535 lbs |
Popularni tagovi: HLG-150H-24A, Kina HLG-150H-24A Proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, minwell
Par:Ldd - 700h-da
Sljedeći:HLG-185H-24B
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







