
C16263_molly - s - b
LED leće i sklopovi okrugli 1pos 69,8 mm d
Opis
Molly Ø70 mm leće s glatkim presjekom za staze i reflektore i Zhaga kompatibilne s bajonetom kompatibilno s do 19 mm les veličine kobs molly predstavlja LedIl -ovo rezanje - rubne optičke leće, uzimajući u potpunosti prednosti veće veličine. Čvrsta robusna konstrukcija PMMA zaključava se ravno u utičnice i konektore bez potrebe za dodatnim držačima. Ujednačeno osvjetljenje s ravnim gornjim vrhom, bez prolijevanja svjetla i savršenog dizajna za lampice staze tipa cilindra čine Molly izvrsnim izborom za profesionalnu unutarnju rasvjetu. Kompatibilno s LEDIL stezaljkama i 3. strankom 3-kuka za pričvršćivanje (Molex, TE, Bender & Wirth).
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Led |
| Kategorija proizvoda: | LED leće i sklopovi |
| Rohs: | Detalji |
| Vrsta proizvoda: | LENE leće |
| Tip: | Objektiv |
| Za upotrebu s: | Citizen CLL03X/CLU03X |
| Promjer: | 69,8 mm |
| Kut gledanja: | 25 stupnjeva |
| Pakiranje: | Pladanj |
| Marka: | Led |
| Boja: | Jasan |
| Visina: | 24,8 mm |
| Oblik: | Krug |
| Količina tvorničkog paketa: | 18 |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Težina jedinice: | 1.573219 oz |
Popularni tagovi: c16263_molly - s - b, Kina C16263_MOLLY - s - b proizvođači, dobavljači, tvornica, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Leća leda
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







